O nas

Spółka BSM Solutions powstała, jako wypadkowa obserwacji, przemyśleń i wieloletniego doświadczenia w obszrze BADAŃ KLINICZNYCH. 

W nazwie firmy nie bez powodu znalazło się słowo „Solutions” (ang. Rozwiązanie). Dla sukcesu projektu, jakim jest badanie kliniczne kluczowy jest dobór zespołu o odpowiednich kompetencjach, nie tylko stricte operacyjnych (monitorowanie badań klinicznych), ale także menedżerskich - w zakresie zarządzania projektami, efektywności ekonomicznej oraz miękkich kompetencji, pozwalających na efektywną współpracę osób, których perspektywna spojrzenia na badanie kliniczne jest często odmienna.

Proponujemy rozwiązania dopasowane do unikalnych potrzeb: 

  • OŚRODKÓW MEDYCZNYCH, które wspieramy w kontraktowaniu badań klinicznych oraz w organizacji pracy przy realizacji projektów. Korzystające z naszych usług ośrodki medyczne zyskują na atrakcyjności, legitymując się wysoką jakością współpracy w zakresie badań klinicznych.
  • BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ / WYROBÓW MEDYCZNYCH oraz firm CRO, którym oferujemy bezpośrednie wsparcie procesów operacyjnych przez doświadczonego monitora (freelance sCRA) i/lub możliwość realizacji badań w dobrze zorganizowanych, responsywnych i atrakcyjnych, współpracujących z nami placówkach medycznych. 

Nasza oferta jest skierowana również do PACJENTÓW. Poprzez naszą stronę internetową, media społecznościowe i inne podejmowane inicjatywy pragniemy dotrzeć do Państwa, proponując nie tylko możliwość uczestnictwa w badaniu klinicznym, ale także szansę zdobycia cennej wiedzy na temat samych badań klinicznych.